تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

دومین مرحله مانور مدیریت سیلاب شهر تهران برگزار شد- 1395/2/15

  دومین مرحله مانور دور میزی مدیریت سیلاب تهران با حضور جمعی از مدیران و کارشناسان عضو کارگروه امور سیل و شریان های حیاتی تهران با هدف بررسی علل افزایش خطرپذیری سیلاب شهر تهران و ماهیت شناسی بحران های ناشی از آن و ارائه گزارش های سازمان های تخصصی عضو کارگروه سیلاب و شریان های حیاتی شورای هماهنگی مدیریت بحران تهران در محل سازمان آبفای تهران برگزار شد.

  image

   


  به گزارش روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، در این مرحله از مانور،  سازمان های تخصصی گزارش های تهیه شده بر مبنای کارخواسته های تعیین شده را  آماده و توضیحات لازم درباره فعالیت های انجام گرفته ارائه شد.

   مهندس محسن نادی مشاور رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در شورای هماهنگی مدیریت بحران درباره  برگزاری این مرحله از مانور گفت: امروز مرحله دوم مصوبه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهر تهران برگزار شد. در این مرحله  کارگروه های 12 گانه  هر کدام از منظر خود به موضوع سیلاب شهر تهران پرداختند و برداشت خود از سیلاب شهر تهران را ارایه دادند.

  وی افزود: در این نشست نقاط ابهام و موضوعات مورد توجه هر کدام از سازمان ها در قالب گزارش مطرح و گزارش مکتوب نیز به هیات علمی مانورتقدیم شد تا هیات علمی جمع بندی کند و  بر مبنای گزارش ها طرح مانور دور میزی تهیه و دستورالعمل نهایی آماده شود.

  مهندس نادی یادآور شد : گزارش ها دو بخش بود. سازمان هایی که در موضوع سیل نقش اصلی بر عهده دارند ، گزارش های تخصصی تهیه کرده  و درباره محتوا به صورت مشخص نظر دادند و سازمان های همکار که در موضوع سیل نقش اصلی ندارند، گزارش عملکردی تهیه و ارائه دادند.

  وی افزود: در این بخش گزارش سازمان های اولیه از اهمیت بیشتری برخوردار است، در نتیجه از منظر محتوایی توجه بیشتری به این گزارش ها خواهد شد.


  این مطلب تا کنون 107 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 16 ارديبهشت 1395 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , , ,

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز شنبه 29 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55487
 • تعداد مطالب :160282
 • بازدید امروز :293377
 • بازدید داخلی :33207
 • کاربران حاضر :291
 • رباتهای جستجوگر:381
 • همه حاضرین :672

تگ های برتر